Onze Max 2 jaar…. wat een feest hebben we gehad zeg! Ongelooflijk!
We begonnen met vrijdagavond het hele huis te versieren en om 24.00 uur zijn we naar boven gegaan en hebben we gezongen voor ons ventje! Ook hadden we al wat kaartjes voor hem en hadden we 2 sterretjes aan gedaan! Hij was helemaal beduusd en vond het geweldig!
De volgende ochtend hebben we lekker ontbeten met zijn allen en mocht Max zijn cadeautjes uitpakken!
HIEP HIEP HOERA!!!
Daarna zijn we de voorbereidingen gaan treffen want vanaf 12 uur zou de visite komen en de taart moest nog versierd worden,
Mooi is ie geworden he!
En ja toen kwam de visite en was het beregezellig!
en toen kwam de taart en moest er gezongen worden,
waarna Max de taart gingen proeven!
MMM die smaakt erg goed!
Mae had het ook prima naar de zin,
knuffelen bij Omieke
en veilig bij ome kako op schoot!
en ook nog even bij tante pimmie knuffelen!
De kids vermaakte zich ondertussen ook super!
En inmiddels was het hok vol en had Danny lekkere soep gemaakt en was het super gezellig!
Mae moest natuurlijk ook nog even met opa motor knuffelen,
en toen samen met al zijn kleinkids!!!
en “ouwe”oma mocht er ook nog even bij
Het was een super gezellige dag en Max is echt enorm verwend…. iedereen dank daarvoor!
Maar het feest was nog niet over want dit was alleen nog maar familie, want zondag kwamen de vriendjes en vriendinnetjes!
Vriendinnetje Jay is ook van de partij!!!
met vriendje Luca en buurjongetje Daan chipjes eten!
Wauw verkleedkleren van Maarten, Miranda en Lone!
Echt ongelooflijk wat ons mannetje allemaal heeft gekregen!
oa:
bob de bouwer spullen, cars tas voor in de auto, verkleedmaskers, jip en janneke toilet spullen, badverf, boekjes, duplo, abrick bouwblokken, een speelgoedbus, kleren, verkleedkleren, schoenen, speelmat voor vliegtuigen, puzzels, scheerset voor onder doche en volgens mij nog veel meer maar kom er ff niet op hahaha
Maar iedereen nogmaals bedankt!
En aangezien ik ook bijna jarig ben vierde ik het lekker makkelijk met Max en daardoor hebben we gisteren eindelijk na jaren een nieuwe computer kunnen kopen…..
want dit was nm de oude……
en dit is onze nieuwe aanwinst…..
Mooi he, eindelijk 1 die niet continu vastloopt en waarmee ik gewoon weer mijn hotmail kan beantwoorden en bovendien gewoon is snel pagina’s opent, bij die ouwe duurde en duurde dat maar!
Oh we zijn er zo blij mee, dus voor diegene die ons een financiele bijdrage gunde….. thanks!!!
Verder mocht Mae gisteren eindelijk naar het C.B en ze woog nu 4700 gram
Ze is helemaal nagekeken en alles was goed,
en toen kreeg ze ook nog is die akelige prikken, iets te vroeg want ze is pas 6 weken maar vanwege de waterpokken is dit een combi van het eerste en het tweede bezoek, anders moet ik over 2 weken weer terug komen en dus wel zo makkelijk!
Ah zielie he!!!
en het was gisteren middag ff heerlijk buiten dat we even hebben genoten van ons tuintje, niet lang want zo warm was het nou ook weer niet maar Max kon ff lekker “buite pele”
Vanochtend was Max ff aan het tutten met zijn verkleedkleren en kijk hier..!!!!
Nou dat was het weer, maar het volgende leuks staat al weer voor de deur want we gaan een weekendje naar Belgie!
Max mag lekker bij Omieke logeren en Mae gaat met ons mee, (vanwege de borstvoeding) Wij gaan o.a naar een concert van Marco Borsato, (Mae is dan bij Danny zijn zus, die in Belgie woont) en we gaan op bezoek bij vrienden en gewoon lekker genieten van het luxe hotel en van elkaar……
Oh, heb er nu al zin in!!!! we gaan vrijdag weg en komen zondag pas lekker terug!
Liefs van Sabien
Wat gaat het hard inderdaad, gefeliciteerd met jullie kleine 2 jarig mannetje! Dat jullie ook een gezellig en genietend weekend mogen hebben.
Liefs Wendy & Aymee
Lieve Max, van harte gefeliciteerd met je tweede verjaardag!
Ik zie dat je een waanzinnig mooie Bob de bouwer feestmuts op krijg en lekker veel kado’s dus jouw feestje kan vast niet meer stuk!
Fijne verjaardag! Dikke verjaardagskusjes van Lotte, Sanne en natuurlijk ook van mij!
Hoeraaaaaaaaaaa voor Max! De tijd is gevlogen en onze draakjes zijn alweer 2. Hier ook feest vandaag, Nienke was afgelopen dinsdag jarig maar toen waren we op huwelijksreis, dus vandaag komt de taart op tafel. Fijne dag!
Van harte gefeliciteerd met je tweede verjaardag…. de tijd vliegt inderdaad!! Het gaat zó snel allemaal! Al weer twee, hier nog een ruime week en dan is hetook zover.
Geniet van het weekend, met ongetwijfeld véél cadeautjes!
xxx
Nathalie
HOERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Max alweer 2 jaar!! Super gefeliciteerd en ik hoop dat je een superdag heb gehad met heel veel cadeautjes!!
Veel liefs en een dikke verjaardagszoen!
Angelique en Jesse
Gefeliciteerd!
Je bent echt al heel groot geworen. Veelplezier op je feestje(s).
nog van harte gefeliciteerd! hopelijk hebben jullie een leuk feest gehad! liefs
vliegje en Ferre
haha neeeeeeee nogsteeds niks. zit je niet op hyves daar post ik iets frequenter ;)))
nog gefeliciteerd met Max! leuke dag geweest??? liefs Sonja
Gefeliciteerd Max!!! Wat ben jij enorm verwend!
Ben erg benieuwd of jij ook nog de waterpokken gaat krijgen…
Dat waren leuke feestjes! Gezellig hoor, eerst met familie taart eten en de dag erna nog eens met alle vriendjes en vriendinnetjes.
Wat een leuke verkleedkleren heeft Max gekregen en mama een niewue pc. Wauw! Super makkelijk dat je nu eindelijk kunt computeren oznder dat ie vast loopt. Dat is zoooo irritant!
En natuurlijk nog heel veel plezier met jullie weekendje weg! Hopelijk is het dan ook zulk lekker weer als het nu is.
namens mij via deze weg ook allemaal bedankt!!!!
en lieverd aan jou een dikke knuf en kus voor de gezellige dagen kusszzz
Lieffies, wat jammer dat wij niet van de partij konden zijn!
Zo te zien hebben we heel wat gemist!
We halen de schade dik en dun in hoor!!!
Liefs en geniet van jullie weekendje!!
Zo Max…je bent lekker verwent zeg! Niet te geloven joh! Nou ventje, geniet maar lekker van al je mooie kado’s! Wat staat die clownspak je trouwens goed zeg! Jammer dat de carnaval net afgelopen is!
En Sabien, wanneer is jouw verjaardag dan?? Je ben ook wel goed verwent zeg, mooie computer hoor (volgens mij is het dezelfde als ons). Ik zit vooral achter de laptop, maar die is zo sloom, daar wordt ik vaak erg kribbig van en ren dan snel naar boven achter de xc3xa9chte goeie computer.
En Mae alweer de eerste prikjes, zo zielig altijd. Maar wat gaat het hard he?
Vandaag heb ik de dochter van m’n vriendin voor het eerst vast gehad (gisteravond geboren) en da’s dan weer zo klein….zo leuk! (nee nee, geen kriebels hier ;-))
Heel fijn weekend meis, lekker samen genieten in een luxe hotel en ook nog een het concert van Marco Borsato…dat kxc3¡n alleen maar een topweekend worden!
Liefs
Zo zo, wat is Max verwend, leuk hoor! Heeft ook leuke dingetjes gekregen zeg!
Marco Borsato, leuk hoor! Gezellig met manlief en dochtertje. We horen wel weer hoe dat gegaan is…..Liefs Wendy & Aymee
Haha, heerlijke foto’s! Klinkt als een geweldig gezellige dag!
Jeetje aardige ‘berg’ cadeautjes inderdaad!
En wow, wat lekker voor jezelf een mooie pc kunnen kopen! Heerlijk zal een verschil maken tijdens je activiteiten op de pc!
Wat heerlijk een weekend belgixc3xab en naar Marco!! Heerlijk! Hier naar het Gelre Dome geweest naar Marco, echt leuk! Geniet van elkaar en je weekendje weg!
xxx
Nathalie
Dat zag er uit als een heel gezellig feestje! Leuke Bob de Bouwer taart.
Hoe was het weekendje weg?
Kunnen we maandag 27 april ’s middags langskomen?
Groetjes!