Ja hoor eindelijk hebben we het dan geregeld, de erkenning van ons mannetje!
Beiden keken we er toch wel naar uit, en dus trok papa zijn beste pak uit de kast. (PSST, papa heb nooit een pak aan hoor)
Om kwart voor 9 werden we verwacht op het gemeentehuis in Naarden, en nadat die mevrouw het 1 en ander had uitgelegd mochten we dan beiden tekenen,
Ja danny, je tekent hier je alimentatieplicht!
Ik kom nu echt niet meer van die gozer af……hihihihi
nee hoor, we vonden het een bijzondere gebeurtenis en dit is dan het bewijs!
Gaaf he!
En toen kreeg ik ook nog is hele lieve bloemen van mijn apie!
Omdat ie zo blij is met ons……..
ja snotter de snotter dus vandaag! hihihi
dikke zoen van Bolle Bien
DE BESTE WENSEN VOOR 2007
Wat een super mooi wiegje zeg!! Echt prachtig!!! Kan goed begrijpen dat de tranen flink stroomden!
En het klinkt zeker als een hele leuke kerst, fijn dat jullie zo genoten hebben, volgend jaar met een kleintje erbij, vreemd idee he?
Nou, ik wil jullie alvast een hele leuke en gezellige oudjaarsavond wensen en een heel gelukkig 2007!!
Liefs, Bianca
begin van een lang leven met zijn drieen!!’
al het best voor jullie!
knuff
janneke
Klinkt en ziet er gezellig uit allemaal! Hier waren het ook gezellige dagen en is onze kleine uk ook al flink verwend… De aanstaande opa en oma’s kunnen het niet laten! π
Hoi Sabien,
Die bolle bien… heeft een maatje π
Bolle nath.. ook met onderkin π
Hoop dat die snel weer wegtrekt straks…
Zo te lezen erg gezellige en leuke kerstdagen gehad!
Geniet nog eventjes lekker van de laatste dagen van 2006!
Een heel goed, gezond maar vooral bijzonder 2007 gewenst!
xxx
Nath
hey sabien, ik zag in je vorige logje een oproep om toch maar mee te komen praten, dus hier ben ik dan. een ontzettend mooi wiegje vind ik het! wat een paleisje voor je baby zeg!
ik ben ook voor maart uitgerekend, dus de vorderingen die jij maakt gaan hier zowat gelijk op π
veel plezier nog met je bolle buik!
liefs
vliegje
Hallo Sabien
Wat een ontzettend leuke wieg. Nog een paar maandjes en dan ligt je mannetje erin. Ik wens jullie een heel prettige jaarwisseling en een heel gelukkig en gezond 2007.
Henny
Hoi hoi,
Heerlijk hxc3xa9,dat alles nu geregeld is.
Nu is het tijd om te genieten.
Ik wens jullie alvast een hele fijne jaarwisseling en alle goeds voor 2007.
Liefs Wendy
Leuk dat dat ook geregeld is. Ik vond het ook wel heel cool om het ‘officieel’ te maken, ook al is het maar een klein formaliteitje.
Fijne jaarwisseling! Groetjes Suuz
Hee sgattekes, nou komen we echt nooit meer van ons Danny af….Welkom in onze Famillie!!!En onwijs gaaf, jullie ‘snotterdag’
Maar lieverd, ge zult toch nog n keer op u knieen ……..gaan(moeten)
kus en tot morgenavond………..
Nou van harte hoor… Mooi dat alles geregeld is nu.
Hele fijne jaarwisseling…
En tot volgend jaar…
Groetjes van de zuurtjes (Alex, Linda en Sven)
Fijn dat het nu allemaal geregeld is!
Is toch wel weer een gebeurtenis.. de erkenning ik kan me voorstellen dat het toch wel bijzonder is.
Fijne jaarwisseling!
xxx
Nath
Lekker dat dat nog even geregeld is voor 2007! Gefeliciteerd en alvast een fijne jaarwisseling!
alimentatie?????
Hoi ik kwam hier via het zwangerforum terecht, ik ben op 22 mei uitgerekend en dus bijna op de helft nu!! Ziet er leuk je log….heb even naar beneden gescrolled en even gekeken naar de foto’s! Leuk het kamertje van jullie kleine man!
Ik weet donderdag of we een zoon of dochter krijgen….ik ben erg benieuwd en kijk er erg naar uit. Dan zaterdag nog een pretecho….en dan weten we het zeker….de meubels komen ook al…we zijn een beetje snel, maar het is voor ons ook het eerste kindje…dus dan wil je het beste he!
Groetjes
Angelique
Gefeliciteerd met de erkenning!! Moet een goed gevoel geven dat dat nu allemaal geregeld is, want ja….het schiet op he?!
Ik wil jullie een heel goed, gezond en liefdevol 2007 toewensen en dat moet lukken in dit speciale jaar!! Hxc3xa9t jaar van jullie mannetje!!
Liefs, Bianca
Dat is zeker een dag om verwend te worden en het er samen even lekker van te nemen.
Geniet er van!
Liefs, Luna
HI Sabien,
Fijn dat dit nu ook geregeld is!
En natuurlijk een heel goed 2007 en dat al jouw/jullie dromen en wensen maar uit mogen komen, met natuurlijk als bekroning een gezond en stralend kindje!!
-onze wens-
He Dan, jij in een pak “maak me gek”!!!
Bien je hebt een goede invloed op hem hahaha.
Nee hoor schatten, ik ivndt het top geregeld van jullie!
Liefs, Es
Hey Danny en Sabien,
wat een moment, nu ik thuis ben moet ik er eigenlijk nog van bekomen.
Ik ben zo blij dat je mij opbelde dat we deze avond konden afspreken.
Onze volgende ontmoeting mag AB-SO-LUUT niet zo lang meer duren want we hebben nog zoveel bij te praten.
Ellen voelde dat er een band was die misschien onzichtbaar maar niet weg was en is!!
Danny, Sabien en Max, ik wens jullie al het geluk van heeeeeeel de wereld! Laat de voorspoed aan jullie kant staan.
vele groeten en tot gauw!
Manu en Ellen
xxx