Wat heb ik een leuke zaterdag gehad!
Allereerst is mijn auto gekeurd en het viel allemaal mee wat betreft de kosten…Ricardo bedankt he!
S`middags de verjaardag van Danique gevierd zij werd 2 jaar!
Woezel mocht ook mee en Patricia( een vriendin van mij) was er ook en die zijn gek op elkaar en aangezien we buiten zaten(brrr om te roken) had woezel het een beetje koud. Ze mocht heerlijk bij Patricia in haar jas liggen!
Danique keek eerst even de kat uit de boom toen ze ons zag want vond het wel wat vreemd dat wij in haar huisje waren maar opeens kreeg ik die felbegeerde kussen!!!!!!
Haar zusje Chemene vond het helemaal geweldig dat ik er was en kwam direct naar me toe om een knuffel te brengen….ja dat mis ik wel hoor!
Al met al was het echt erg gezellig…….
Daarna door naar mijn paps waar we dus spelletjes gingen spelen, het was erg gezellig maar ook erg laat geworden, om 3 uur lag ik pas in me bedje maar……….. heb wel flink gewonnen met kaarten hahaha
Claudia en mijn Allerliefste oom Ron
Die met dat kale bolletje is mijn paps!
Wil en mijn neefje Erdam
Neefje Jethro met zijn vriendin en Wil
Zoals je kunt zien werd er met grof geld gespeeld hahaha
Het was erg gezellig en dat gaan we weer snel herhalen toch pap???
Voor diegene die ook waren uitgenodigt en niet zijn geweest STOM STOM STOM!!!!!!!! Jullie hebben wat gemist!
volgende keer dus toch maar komen oke!!!!
Veel liefs van Sabien
He die Sabien, zie dat jullie bij je vader ook gekolonist hebben!! Leukste spel dat er is!